28-10-2016

„Nasze Dobre Podkarpackie”. Politechniczne kształcenie na podium konkursu

Czytelnicy Gazety Codziennej „Nowiny” nagrodzili politechniczne kształcenie zgodne z potrzebami rynku pracy w plebiscycie „Nasze Dobre Podkarpackie”.

Fot. A. Surowiec/ PRz

Statuetką „Nasze Dobre Podkarpackie” są wyróżniane podkarpackie firmy i instytucje, które wytwarzają najlepsze produkty i świadczą usługi najwyższej jakości. W tegorocznej edycji czytelnicy GC „Nowiny”, głosując na Najpopularniejszy Produkt Podkarpacia, wybrali KSZTAŁCENIE NAJBARDZIEJ POŻĄDANYCH PRACOWNIKÓW NA PODKARPACIU świadczone przez Politechnikę Rzeszowską. Według badania preferencji pracodawców zatrudniających absolwentów uczelni, Politechnika Rzeszowska zajęła pierwsze miejsce w województwie podkarpackim, uzyskując maksymalną liczbę punktów. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Fot.A.Surowiec/ PRz

To już trzecia statuetka przyznana naszej uczelni w tym konkursie. W ubiegłym roku najlepszym produktem województwa podkarpackiego w plebiscycie „Nasze Dobre Podkarpackie” został łazik marsjański Legendary III zbudowany przez studentów Politechniki Rzeszowskiej na amerykańskie zawody URC.

Gala wręczenia nagród w tegorocznej edycji konkursu odbyła się 27 października br. w rzeszowskim Hotelu Prezydenckim. Do finału zakwalifikowało się 27 instytucji z naszego regionu.