27-10-2016

Otrzęsiny studentów Politechniki Rzeszowskiej

Samorząd Studencki PRz, jak co roku, zorganizował Otrzęsiny Studentów Politechniki Rzeszowskiej. Tegoroczna edycja tej tradycyjnej imprezy odbyła się 26 października w nowo otwartym klubie Bajka Disco Club przy al. Piłsudskiego 34.

Fot. M.Misiakiewicz / PRz

Studenci pierwszego roku po oficjalnych immatrykulacjach złożyli tym razem nieco mniej uroczyste ślubowanie. Gwiazdą wieczoru był zespół Long & Junior, znany z takich przebojów jak m.in. Tańcz, tańcz, tańcz", Kolorowa sukienka" czy Bądź moją królową". Utwory grupy w serwisie YouTube wyświetlono ponad 135 mln razy.

AW

Fot. M. Misiakiewicz