17-06-2016

Ostatnie spotkanie Konwentu Politechniki Rzeszowskiej w kadencji 2012-2016

16 czerwca 2016 r. odbyło się ostatnie w tej kadencji spotkanie Konwentu Politechniki Rzeszowskiej. Konwent został powołany uchwałą senatu w dniu 18 października 2012 r.

fot. M.Misikiewicz/ PRz

W ciągu kadencji odbyło się 8 spotkań, na których omawiane były sprawy związane z rozwojem Uczelni. Prof. Andrzej Sobkowiak, przewodniczący Konwentu podkreślił, że uzupełnieniem Konwentu są rady gospodarcze, które zostały utworzone przy każdym wydziale. Podziękował członkom Konwentu za wszystkie uwagi i opinie informując, że władze Uczelni starały  się dostosowywać profil kształcenia do proponowanych zmian.

Podziękowanie dla prof. Marka Orkisza, rektora Politechniki Rzeszowskiej za możliwość współpracy dla dobra uczelni i regionu złożył Władysław Ortyl, marszałek Województwa Podkarpackiego.